A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Altin Shira - Do Te Mbaj Si Princeshe  (Feat. Denisa Gjezo)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  60

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2014

2014-07-07T15:43:43

Featuring

Denisa Gjezo

Muzika:

Jurgen Shira

Teksti:

Altin Shira
[DENISA:]
zemer un te dua jo nuk e dija
sapo kam kuptuar ndjenjat e mia
me ty un e njoha dashurine dhe
me ty un dua te jem

ti me ben te ndihem thjesh e lir
dua per shun gjat te jesh shpirti im
me ty jeta ime ka kuptim sot e ne vazhdim

[ALTINI 2x:]
me ty dote jem un cdo dit se te kam
jet e te kam shpirt ska njeri qe nuk
gabon ne largesi dashuri kupton

[DENISA:]
zemer un per ty kam shum mall
se ne zemren time ty te mbaj
jo nuk mundem pa ty te rri
se je e vetmja dashuri

[ALTINI:]
pergjithmon un dhe ti per te bukren dashuri
ne te mir e ne te keq do te mbaj si nje princesh

[DENISA:]
zemer un per ty kam shum mall
se ne zemren time ty te mbaj
jo nuk mundem pa ty te rri
se je e vetmja dashuri

[ALTINI:]
pergjithmon un dhe ti per te bukren dashuri
ne te mir e ne te keq do te mbaj si nje princesh


Ky tekst u dërgua nga xhoiKartolina (1)

2018-07-11 23:45:24
zemer un te dua jo nuk e dija
sapo kam kuptuar ndjenjat e mia
me ty un e njoha dashurine dhe
me ty un dua te jem
se ne zemren time ty te mbaj
se je e vetmja dashuri

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019