Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Pse Me The S'të Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
pse me the s'te dua se kuptoj
pse me the s'te dua se besoj
pse me the s'te dua, cfar ndryshoj?
c'te bej une te dua me lendon

se u rritem bashke ne
dhe kur nuk jemi ndar nji her
qe femi ne u dashuruam
dhe zemrat i dham per jet

por si mundet te martoje
dhe me le ti ne vetmi
por si mundet te harroje
une te mesova dashuriNuk kemi video për këtë këngë.


Altin Shira
Publikimi: 02/12/2014


Altin Shira - Pse Me The S'të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Me The S'të Dua".
3. Video është e këngës "Pse Me The S'të Dua", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:


Komente 0