Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Altin Sulku - Opo Dridhe Shtatin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Opo Dridhe Shtatin".
3. Video është e këngës "Opo Dridhe Shtatin", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Altin Sulku - Opo Dridhe Shtatin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Fjale Vec Fjale"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+01:00Opa (pa, pa, pa)
Opa (pa, pa, pa)
pa, pa, pa

Jo vetem nata nuk kalon
hajde kete mbremje
bashke te shkojme
ne diskoteke a ndonje pab
te kercejme,
e te defrejme

(refreni)(2x)
Opa, hidhu, dridhe shtatin
me hutove mu te varfrin
grisi xhepat dhe kuletat
me dy syte me dy gershetat

Mbretereshe kete mbremje
ti do te jesh
ne krahe kur mua te me kesh
mjafton nje puthje dhe nje gote
qe fal ti
vetem ti

(refreni)(2x)
Opa, hidhu, dridhe shtatin
me hutove mu te varfrin
grisi xhepat dhe kuletat
me dy syte me dy gershetat

(4x)
Opa, hidhu, dridhe shtatin
me hutove mu te varfrin
grisi xhepat dhe kuletat
me dy syte me dy gershetat


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë