Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Sulku - Kabriole

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kabriole".
3. Video është e këngës "Kabriole", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Sulku - Kabriole  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

31/12/2006

2006-12-31T10:43:52+00:00Hajde ne kabriole
Te shkojme te pijme ndonje kafe
Hajde ne kabriole
Te gjithe do te na shohin ne

Ref...
Hajde moj vajze
E mos me rri nen hije
Ta kalojme naten
Me muzike e pije

Hajde afrohu
Leri ato naze
Te bredhim botes
Ne dete e plazhe

Hajde ne kabriole
Sa çapkene vajze ti je
Hajde mos me bej merak
Do te blej dhe nje pallat

Ref...
Hajde moj vajze
E mos me rri nen hije
Ta kalojme naten
Me muzike e pije

Hajde afrohu
Leri ato naze
Te bredhim botes
Ne dete e plazhe

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet