A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Altin Sulku - Pa Ty S'jetoj


Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Natë Vjeshte"


( 2x)
Ato që cdo natë i shoh në gjum
jan ëndrra pa fund,
je ti edhe un, je ti edhe un.
Kur fluturoj te mbaj ty ne krah
në zemer te kam,
të dua kaq pranë, të dua kaq pranë.

Syt e mi tek ti i shoh
shpirti im je ti gjithmon.
Pa ty e dashur nuk jetoj
jo jo nuk mundem të jetoj.

Natën time ma ndricon.
Ëndrra ime je gjithmon.
Shpirti im për ty jeton
zemra rreh dhe kurr s'pushon
pa ty e dashur nuk jetoj
jo jo nuk jetoj.

[info: e gjitha përsëritet dhe një herë
dhe më pas dy strofat e fundit]


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019