Official Video

Altin Sulku & Vitore Rusha - Hajde Se Jam Vetëm


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2014

2014-12-10T11:58:00

Më Shumë Nga

Vitore RushaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Se Jam Vetëm" kënduar nga Altin Sulku & Vitore Rusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Sulku & Vitore Rusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...