A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Altin Sulku - Fouristrada


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Lyrics:

Gjergj Jorgaqi

Music & Arrangement:

Gramoz Kozeli

Song from the album:

"Rete E Zeza"


Aventuriere vajze qenke ti
Me thane se ke gjetur nje tjeter te ri
Me ate tjetrin ti del çdo nate
Ah sepse ai ka foristrade

Ah sepse ai ka foristrade

Ref...
Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Qe te gjithe e dine
E harrove dashurine

Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Une qaj dite e nate
E ti shetit me foristrade

Do te pendohesh per ta fale
Tek une do te kthehesh ti duke qare
Jeta moj zemer eshte shume e gjate
S'eshte aventure me foristrade

Jo s'eshte aventure me foristrade

Ref...
Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Qe te gjithe e dine
E harrove dashurine

Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Une qaj dite e nate
E ti shetit me foristrade

...

Ref...
Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Qe te gjithe e dine
E harrove dashurine

Foristrada te pelqen
Dhe per mua ti s'ta ndjen
Une qaj dite e nate
E ti shetit me foristrade


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019