A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Altin Sulku - Tek Ty Fle Shpirti Im  (Feat. Çiljeta)


Choose star rating

Rating:  3.1 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2016

2016-07-21T18:00:02

Featuring

Çiljeta

Music:

Elgit Doda

Lyrics:

Rozana Radi


REF:
Altin:
ti me thuaj ti me thuaj
si jeton ti kur je pa mua
ti me thuaj ti me thuaj
cfar mendon ti kur je pa mua

Ciljeta
un te dua un te dua
nuk ka tjeter ne bot per mua
un te dua un te dua
un do vdisja ne buzet e tua

ciljeta:
tek ty shpirti im me fle
aty ku ka zemer jemi ne
sa her ti me ke shqetsuar
por prape tek ti jam sheruar
GJITHMON DO JEMI VETEM NE

altin:
ti ke dit ngadal zemren me ma marr
du te kem cdo dit e cdo nat perball
merre shihe veten ti ne syt e mi
sa te dua un ty
un mendoj per ty 24 or
ti ke ren tek un sikur meteor
si ja ben ti zemer kur un s jam aty
a t'merr malli dhe tyyy

REF:
Altin:
ti me thuaj ti me thuaj
si jeton ti kur je pa mua
ti me thuaj ti me thuaj
cfar mendon ti kur je pa mua

Ciljeta
un te dua un te dua
nuk ka tjeter ne bot per mua
un te dua un te dua
un do vdisja ne buzet e tua


Lyrics submited by DoNaTeA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019