Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Tirona - Lepurushi Vogel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lepurushi Vogel".
3. Video është e këngës "Lepurushi Vogel", por nuk këndohet nga Altin Tirona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Tirona - Lepurushi Vogel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/07/2014

2014-07-06T23:39:43+00:00shiko qellin preke buzennn
a tkujtohem unnnn
ishe djelli qe me ngrohje
tkisha lepurush...
shiko qellin preke buzen
a tkujtohem unnn
ishe djelli qe me ngrohje
tkisha lepurush...
sa me mungonnnnn
lepurushi vogel
dua te shijojjj
cokollat e embel...
sa me mungonnnn
lepurushi vogel
dua te shijoj
cokollat e embel
2x:
dit te bukura kam ne mendje
kan mbetur kujtimm
me mungon shum puthja jotee
lepurushi im...

sa me mungonnn
lepurushi vogelll
dua te shijoj
cokollat e embell
sa me mungon lepurushi vogel
dua te shijoj cokollat e embelll
sa me mungon lepurushi vogel
dua ta shijoj cokollat e embel
sa me mungon lepurushi vogel
dua te shijoj cokollat e embel


Ky tekst u dërgua nga Adela
Më Shumë Këngë Nga Altin Tirona:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet