A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Altin Tirona - Bomba  (Feat. Ilir Tironsi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/02/2018

2018-02-13T16:58:14

Featuring

Ilir Tironsi

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi Celmeta


(Ref: x2)
Ti je si bomba
Ti je si bomba
Ti je si bomba
bomba, bomba, bomba

(x2)
Termet kur kalon
Ti mua me tundon
Ti don me ra ne sy
Bomba te therras ty

(x2)
Te tjerat i sfidon
embel ti mu me shikon
e vecante si femer,
shif me sy e plas me zemer

(Ref: x2)
Ti je si bomba
Ti je si bomba
Ti je si bomba
bomba, bomba, bomba

(Ref: x2)
Ti je si bomba
Ti je si bomba
Ti je si bomba
bomba, bomba, bomba


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019