Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Altin Tirona - Ti Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Mungon".
3. Video është e këngës "Ti Me Mungon", por nuk këndohet nga Altin Tirona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Altin Tirona - Ti Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Alban Arifi

Teksti:

Altin Tirona

Komente

Asnjë Koment

06/05/2018

2018-05-06T06:56:14+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Me Mungon" kënduar nga Altin Tirona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Alban Arifi
Teksti: Altin Tirona
Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bledi S. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Saaaa...
Saaaa...

Ref: (1x)
Ti me mungooon . .
Ti me mungooon . .
Ne Zemer te kaaaam.
Ty te kerkooooj ..

Text 1.
Cigarja , ne duart e mija shkriheeeeeet
Un mendoooj veq per tyyyy...

Te tkem aaaafer un duaaaaa aaah..
Te te puth ne mengjess tyy..

Ref (2x)
Ti me mungooon
Ti me mungooon
Ne Zemer te kaaam
Ty te kerkoooj..

Ti me mungooon
Ti me mungooon
Ne Zemer te kaaam
Ty te kerkoooj

2.
Kthimin teend un e preeees..
Neté pa gjuuum un kalooooj..

Me dhiiiimbjeee un flaaas..
Ty oo shpiiiirt, te kerkoojj

Ref (4x)
Ti me mungooon
Ti me mungooon
Ne zemer te kaaam
Ty te kerkoooj
..
Ti me mungooon
Ti me mungooon
Ne zemer te kaaam
Ty te kerkoooj
..
Ti me mungooon
Ti me mungooon
Ne zemer te kaaam
Ty te kerkoooj
..
Ti me mungooon
Ti me mungooon
Ne zemer te kaaam
Ty te kerkooojMë Shumë Këngë Nga Altin Tirona:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë