Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Per Nënën

Nena Ime

Keto vargje qe tani pl shkruaj,
Nënës sime te dashur
Po ia dedikoj,
Me këto pak fjalë
Dashurin time per te
Po ia tregoj.

Tê pakta janë fjalët
Në krahasim
Me dashurinë
Që ndiej per të.

Tani dua të të falenderoj
Per te gjitha ato sakrifica dhe munde
Që ti ke bërë
Pa përtesë për mua.

- poezi nga Altuna Hyseni


- Poezia u dërgua nga Altuna Hyseni -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet