Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për 17 Shkurtin

Urime Kosovë!

Urime pavarsia
Urime dhe liria
Lavdi deshmoreve
gjithashtu dhe heronjeve.

E pergjakur
familja Jashari,
na solli lirin
dhe ardhmerin.

- poezi nga Altuna Hyseni


- Poezia u dërgua nga Altuna Hyseni -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet