A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Álvaro Soler

Sofia ➡ Sofia

 Spanjisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sali.M


Sofia

Sueño cuando era pequeño
Sin preocupación en el corazón
Sigo viendo aquel momento
Se desvaneció, desapareció
Ya no te creo, ya no te deseo, eh oh
Solo te dejo, solo te deseo, eh oh

Mira, Sofia
Sin tu mirada, sigo
Sin tu mirada, sigo
Dime Sofia... cómo te mira
Dime cómo te mira, dime
Sé que no, sé que no
Sé que solo... sé que ya no soy oy oy oy
Mira, Sofia
Sin tu mirada, sigo
Sin tu mirada, Sofia

Dices que eramos felices
Todo ya pasó, todo ya pasó
Sé que te corté las alas
Él te hizo volar, él te hizo soñar

Ya no te creo, ya no te deseo, eh oh
Solo te dejo, solo te deseo, eh oh

Mira, Sofia
Sin tu mirada, sigo
Sin tu mirada, sigo
Dime Sofia... cómo te mira
Dime cómo te mira, dime
Sé que no, sé que no
Sé que solo... sé que ya no soy oy oy oy
Mira, Sofia
Sin tu mirada, sigo
Sin tu mirada, Sofia

Y, ¿por qué no me dices la verdad?
Sigo sin tu mirada, Sofia
Ey ey, ey ey
Y, ¿por qué no me dices la verdad?

Mira, Sofia
Sin tu mirada, sigo
Sin tu mirada
Dime Sofia, cómo te mira
Dime cómo te mira

Mira, Sofia
Sin tu mirada, sigo
Sin tu mirada, sigo
Dime Sofia... cómo te mira
Dime cómo te mira, dime
Sé que no, sé que no
Sé que solo... sé que ya no soy oy oy oy
Mira, Sofia
Sin tu mirada, sigo
Sin tu mirada, Sofia


Sofia

Ëndërrova kur isha fëmi
pa brenga në zemrën time
Ende e shoh atë çast
Nuk të besoj më, nuk të dua më, eh oh
Vetëm ty të shoh, vetëm ty të dua, eh oh

Shiko, Sofia
Pa shikim tënd, vazhdoj
Pa shikim tënd, vazhdoj
Më trego Sofia, si të shikon ai
Më thuaj si të shikon, më thuaj
E di se jo, e di se jo
E di që vetëm... e di se nuk jam jam jam jam
Shiko, Sofia
Pa shikimi tënd, vazhdoj
Pa shikim tënd, Sofia

Thua se do të ishim të lumtur
gjithçka tani ka mbaruar, gjithçka tani ka mbaruar
E di se ti theva fletat
Ai të bëri të fluturosh, të bëri të ëndërosh

Nuk të besoj më, nuk të dua më, eh oh
Vetëm ty të shoh, vetëm ty të dua, eh oh

Shiko, Sofia
Pa shikim tënd, vazhdoj
Pa shikim tënd, vazhdoj
Më trego Sofia, si të shikon ai
Më thuaj si të shikon, më thuaj
E di se jo, e di se jo
E di që vetëm... e di se nuk jam jam jam jam
Shiko, Sofia
Pa shikimi tënd, vazhdoj
Pa shikim tënd, Sofia

Dhe përse nuk ma thua të vërtetën?
Vazhdoj pa shikim tënd Sofia
Ej ej, ej ej
Dhe përse nuk ma thua të vërtetën?

Shiko, Sofia
Pa shikim tënd, vazhdoj
Pa shikim tënd
Më trego Sofia, si të shikon ai
Më thuaj si të shikon,

Shiko, Sofia
Pa shikim tënd, vazhdoj
Pa shikim tënd, vazhdoj
Më trego Sofia, si të shikon ai
E di se jo, e di se jo
E di që vetëm... e di se nuk jam jam jam jam
Shiko, Sofia
Pa shikimi tënd, vazhdoj
Pa shikim tënd, Sofia

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018