Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amantia - Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Beso ne jeten tende dhe mos u be sakrifice e jetes dikujt tjeter

“Beso” titullohet kënga më e re e këngëtares Amantia Miku, e cila sot është lansuar edhe me videoklip.

Nën ritmet e muzikës dance këngëtarja shqiptare e cila jeton në Gjermani sjell një këngë të kombinuar në gjuhën shqipe dhe me disa vargje në gjuhën angleze.

Muzika është realizuar nga ShowReal Music, derisa për videon është kujdesur produksioni Entermedia.
Amantia
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/06/2016


Amantia - Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beso".
3. Video është e këngës "Beso", por nuk këndohet nga Amantia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amantia:


Komente 1