Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Amantia - Shih Shih  (Feat. Hekuran Krasniqi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2016

2016-06-03T17:00:00

Featuring

Hekuran KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shih Shih" kënduar nga Amantia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Amantia: