Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Rrak E Shkrak Ne Argali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

rrak e shrak ne argali
na more ment o moj jorgji
o ke maraz edhe sma thua
cme terbove edhe mua

ref. 2x:
ore do ta kthej kete merzi
dua burre per shtepi
dua burre per shtepi
se u plaka ne argali

pare slodhesh moj jorgji
ter diten ne argali
ke meraz edhe sma thua
cme terbove edhe mua

ref.:
ore do ta kthej kete merzi
dua burre per shtepi
dua burre per shtepi
se u plaka ne argali

mos u qaj o moj jorgji
dil nje her moj ne avlli
dil nje her moj ne avlli
i mbytur brenda mos me rri

ref.:
ore do ta kthej kete merzi
dua burre per shtepi
dua burre per shtepi
se u plaka ne argali


Ky tekst u dërgua nga Andreea Spataru

Amarda - Rrak E Shkrak Ne Argali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrak E Shkrak Ne Argali".
3. Video është e këngës "Rrak E Shkrak Ne Argali", por nuk këndohet nga Amarda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:


Komente 0