Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ambra Troplini
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Ambra Troplini është këngëtare e njohur. Në Shtator 2012, Ambra Troplini merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Le Të Shkojmë Të Kërcejmë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet