A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Amela Neziri - Karnevali


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2017

2017-09-23T17:00:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Karnevali" kënduar nga Amela Neziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Amela Neziri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elvira Morina. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

nje fustan perplot me pupla
dhe kapelen cukla-cukla
dy pulla sa dy pjata kembet si lopata

ndoshta esht edhe me mir
te vishem pak me eleganc
te dukem bukur e-he-hejjj
sikur ne broduej

Ref:
me shoqe sonte do te dal
kemi nje karneval
me shum trompeta
tra-la-la
kostume ngjyra-ngjyra

dhe gargamelitomi xheri
e ngrehin dollin
dhe kesulkuqja bashk me ujkun vjen me limuzin

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018