Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antonela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Antonela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 10 Janar 2020, Nela publikon videoklipin "Plasni". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, ndërsa teksti u shkrua nga Gold AG & Amnela. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 14 Tetor 2020, Nela publikon videoklipin "A E Ke Ditë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nikol

DarJa

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Monika Trungu

Diola

Tags: Antonela, Amnela, Nela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet