Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nela - Plasni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plasni".
3. Video është e këngës "Plasni", por nuk këndohet nga Nela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nela - Plasni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Ardian Kastrati

Teksti:

Antonela

Teksti:

Gold AG

Video Produksioni:

MProduction

Komente

1 🔥

10/01/2020

2020-01-10T21:39:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plasni" kënduar nga Nela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gold AG. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

G-ruler jea Gold AG jea jea ka ardh koha qe krejt perpara mi qit Gold AG g-ruler tash nime jon tu u habit dy tri syreta e djem per hasrita qelni tash vesht sjena bishareta pasha qat preshev na kurr skena mu nal i knojm venit ton edhe dhipa po budall Prishtin Preshev rruga shum e gjat po shkojn shum shpejt as per 2 sahat e jotja e pat qe fole pa marre be sdrala pa shkol neve sna vjen marre more hyn ne minare e lype qie gjall ku i ki ato pluma me ja drejtu nball tash hicmu pi rakit se jom teper banal edhe pse bab e non i kom intelektual more balllllllll ti as nkom sun um vjen dicka era pot vjen e po le sikur qen

ref:
Plasni se tjeter sen sju ka met
Bone naj femen se e shkurt osht kjo jet
Jeta osht e gjat me kshir fije fije
Me pas bajt gajlen tonde ishe kon pak ma ne hije

G-ruler edhe tash em Gold AG kallco vllau jem a po ka dicka em qii (sa dush) hic spom vjen inati as spo kam xhelozi me kshir holl e holl as qe o tu mani .............................................Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet