Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Ndarje


Te Dashuroj Edhe Pse Se Meriton

Kurre s`muj met harru
zemren ma ke mare
mendoj cdo sekond per ty
e ti sdi me dashuru asken
un te dashuroj sepse kom zemren me ndjenja
sjom nje vajze idjote
qe te flliq me rrena
e meriton met urry
por une smuj me bo
me dhe shume premtime
e me the se me do
tani je largu
koken prapa kurr se ktheve
mendo nje her te pakten
se ket zemer e theve
ki pak meshir mos u lakmo ne genjeshter
duje vetveten e mos ma prish jeten

- Poezi nga AmoresZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Komente 0