Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kabashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  330
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
BIOGRAFIA: Ana Kabashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndonëse talentin e saj artistik e solli përmes spektaklit “The Voice of Albania”, Ana Kabashi angazhimin e saj në këtë drejtim nuk e nisi me këtë spektakël. Lidhja e saj me këngën është shumë më e hershme, ani pse sipas këngëtares ‘The Voice...’ ishte një shtytje e madhe drejt karrierës artistike të saj. Ajo po punon fort rreth muzikës ne mbrëmjeve të shumta ‘live’ nëpër qytete të ndryshme në Kosovë. Por nuk do të jenë vetëm mbrëmjet ‘live’ ato q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Arta Kabashit

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

7
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fatjona Kuçi

Tori (Fitore Berisha)

Njomza Kallaba

Mjellma Berisha

Stelina

Eronida

Monika Salihu

Suanita

Shota Baraliu

Jehona Lumi

Tags: Ana Kabashi, Anna Kabashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet