Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ana Kabashi Me Fotosesion Seksi

Nuk ka akoma asnjë votë

[19-10-2015]
Këngëtarja Ana Kabashi së shpejti do të vijë me diçka të re për fansat e saj. Kështu së paku ka konfirmuar vetë këngëtarja për Indeksonline.

Ajo tashmë ka filluar përgaditjet e para, e fjala është për një fotosesion të ri me fotografin Veton Osmani.

Nga imazhet e para, Ana po vjen me disa foto dhe poza shumë ‘hot’ për publikun dhe fansat e saj.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull