Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ana Kabashi Dhe Linjat E Saj Seksi Në Fotosesion E Ri

Nuk ka akoma asnjë votë

[23-10-2015]
Këngëtarja Ana Kabashi është rikthyer me një fotosesion tejet seksi. Ajo nuk ka hezituar që edhe një herë të shfaq bukurinë e saj në përballje direkte me fotografin Veton Osmanin.

Ajo është shfaqur me një stil tejet të veçantë, ku për dukjen e saj kaq profesionale u përkujdes Nagipi dhe Arta ndërsa për veshjen Vjollca Llapashtica, raporton Indeksonline.

Ana pritet që së shpejti të lansojë edhe projektin e saj të ri muzikor. (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet