A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ana Kabashi - Papi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/05/2018

2018-05-13T12:30:01

Zemra po m'rreh si DRUM, DRUM
Une me ty kur jam, jam
ME WHINE SLOW, PUMP ON THE FLOOR
TOUCH ME RIGHT THERE
I NEED SOME MORE

2X
GO WET BOY
TOUCH ME LIKE THIS
Mos rri urte BABE
MUSHUP ME PLEASE

Ti po ma rreh si DRUM, DRUM
Po vjen ti kudo qe jam, jam

2x
Se ki mi hek mu gjithqka prej trupit
pak me thy une ndjenjat i hupi

REF. 4x:
PAPI POR TI ESTOY AQUI
ESTOY AQUI, ESTOY AQUI

Mos m'thuj ti, qe po du pak
ti je i vetmi qe po ki fat
I GO DOWN LOW, LOW, LOW
E kto veq per ty jom tu e bo

2x
GO WET BOY
TOUCH ME LIKE THIS
Mos rri urte BABE
MUSHUP ME PLEASE

Ti po ma rreh si DRUM, DRUM
Po vjen ti kudo qe jam, jam

2x
Se ki mi hek mu gjithqka prej trupit
pak me thy une ndjenjat i hupi

REF. 4x:
PAPI POR TI ESTOY AQUI
ESTOY AQUI, ESTOY AQUI

e-Cards (2)

2018-09-09 13:09:08
TOUCH ME LIKE THIS
Mos rri urtë BABE
MUSHUP ME PLEASE
2018-06-26 12:01:54
Se ki mi hek mu gjithqka
prej trupit
pak me thy une ndjenjat i hupi

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019