Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  341
  • Emri i Vërtetë:
  • Diana Lleshi
BIOGRAFIA: Ana Lleshi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Maj 2021, Ana publikon videoklipin "Deal". Teksti i këngës u shkrua nga Ana Lleshi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

7 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ana Lleshi, Ana, Perputhen, Per'puthen, Diana Lleshi

Komente 7