Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Mero - Parajsen Ma Dhurove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ME KA LEZET VAJZERIA AMAN AMAN NGA DITA QE TE NJOHA TYJA AMAN AMAN THOJA BEQARE DO TE RRIJA AMAN AMAN SE MAGJINE TE DEH JO SE DIJA AMAN AMAN.MI MORE MEND SEÇ MI MORE E MU BERE LULE KURORE BORZILOKE FLOKE BORE OSE PARAJSEN MA DHUROVE MI MORE MEND SEÇ MI MORE MU BERE LULE KURORE BORZILOKE FLOKE BORE OSE PARAJSEN MA DHUROVE2×TA DISH SA SHUME QE TE DUA AMAN AMAN ME SHPIRT TE THEM DHE ME SHPIRT ME THUA AMAN AMAN JAM GJAKE NE VENAT E TUA AMAN AMAN TI JE OKSIGJENI PER MUA AMAN AMAN.MI MORE MEND SEÇ MI MORE E MU BERE LULE KURORE BORZILOKE FLOKE E BORE OSE PARAJSEN MA DHUROVE MI MORE MEND SEÇ MI MORE E MU BERE LULE KURORE BORZILOKE FLOKE BORE OSE PARAJSEN MA DHUROVE MI MORE MEND SEÇ MI MORE E MU BERE LULE KURORE BORZILOKE FLOKE BORE OSE PARAJSEN MA DHUROVE MI MORE MEND SEÇ MI MORE E MU BERE LULE KURORE BORZILOKE FLOKE BORE OSE PARAJSEN MA DHUROVE4×


Ky tekst u dërgua nga EjonaAna Mero
Publikimi: 31/12/2016


Ana Mero - Parajsen Ma Dhurove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parajsen Ma Dhurove".
3. Video është e këngës "Parajsen Ma Dhurove", por nuk këndohet nga Ana Mero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ana Mero:


Komente 0