Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Mero - Me Gjithe Shpirt Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

REF. x2:
Se Ti Je Per Mua Mua
Me Gjithe Shpirt Te Dua Dua
Ta Kam Falur Zemren Time
Djalo Mor Aman

2x
Kur I Pash Ata Dy Sy
Vetes Se Çi Hapa Pune
Çdo Mengjes Po Me Gjen Zgjuar
Syte E Mi Nuk Kane Me Gjume.

REF. x2:
Se Ti Je Per Mua Mua
Me Gjithe Shpirt Te Dua Dua
Ta Kam Falur Zemren Time
Djalo Mor Aman

2x
Çfare Ishte Ai Shikim
Magji Beri Per Ate Djale
Kush Hyri Ne Zemren Time
Dhe Nga Zemra Kush Do Dale

REF. x2:
Se Ti Je Per Mua Mua
Me Gjithe Shpirt Te Dua Dua
Ta Kam Falur Zemren Time
Djalo Mor Aman

REF. x2:
Se Ti Je Per Mua Mua
Me Gjithe Shpirt Te Dua Dua
Ta Kam Falur Zemren Time
Djalo Mor Aman


Ky tekst u dërgua nga Ejona BushiAna Mero
Publikimi: 29/07/2017


Ana Mero - Me Gjithe Shpirt Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Gjithe Shpirt Te Dua".
3. Video është e këngës "Me Gjithe Shpirt Te Dua", por nuk këndohet nga Ana Mero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ana Mero:


Komente 0