Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Mero - Kenga Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

E Ste Harroj Kenga Shqiptare
Kendoj me Gjithe Shqipetare
O Shqiptarie Kenges Shqipes
Edhe Fjale Te Zemren Faljen

Ref.
Mos Ma Flisni Kazem Rrenje
Pse Une E Jam Ne Shpirt
E Zemren Dime Nga Ze rrenja
E Nuk Eshte Me Jam nga Shpirt

E Bukur Kenga Shqiptare Une Kendo
Je Shpirtin Tende
Dhe Pro Diellit Edhe T Mua Kete Shpirte
Here Babana

Ref.
Mos Ma Flisni Kazem Rrenje
Pse Une E Jam Ne Shpirt
E Zemren Dime Nga Ze rrenja
E Nuk Eshte Me Jam nga Shpirt

E Bukure Kenga Shqiptaret
Qe Une Kendoje Shqirtin Tenden
Dhe Pro Diellit Kesaj Muzike
Ke Shtepine Dhe Babane

Ref.
Mos Ma Flisni Kazem Rrenje
Pse Une E Jam Ne Shpirt
E Zemren Dime Nga Ze rrenja
E Nuk Eshte Me Jam nga Shpirt
Klarinete Artan Çobo


Ky tekst u dërgua nga Muza Edi BaliliAna Mero
Publikimi: 22/06/2018


Ana Mero - Kenga Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Shqiptare".
3. Video është e këngës "Kenga Shqiptare", por nuk këndohet nga Ana Mero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ana Mero:


Komente 0