Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anarchy
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: rock heavy metal

Anarchy është grup artistësh. Grupi Rock Anarchy perbehet nga: Jocelyn Rama (Vokal/Bas/Organ), Vivian Rama (Lead gitare), Arber Neziri (Gitare ritmike) dhe Edri Kraj (Bateri).

Në Maj 2008, Anarchy marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Engjej".

Më datë 17 Shkurt 2010, Anarchy publikojnë videoklipin "Eshte Vetem Nje Loje". Me këtë këngë, Anarchy marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 në vitin 2010.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0