Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anarchy - Eshte Vetem Nje Loje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9

Komente

Asnjë Koment

17/02/2010

2010-02-17T09:15:41+00:002 nga ne shkuan atje
2 nga ne nuk dine ku shkojne
2 nga ne shohin pertej
2 nga ne nuk do vijne me

20 vjet qe protestojme
20 vjet qe replikojme
20 vjet qe pretendojme se nje dite ne do fitojme

Eshte vetem nje loje dhe kaq.
Ne nuk duam ta luajme dhe kaq.

2 nga ne flasin per ne
2 nga ne nuk dine ku shkojne
2 nga ne jemi vete ne,qe nuk dime sa do vazhdoje

Eshte vetem nje loje dhe kaq.
Ne duhet ta luajme dhe kaq

2 nga ne shkuan atje
2 nga ne nuk dine ku shkojne
2 nga shohin pertej
2 nga ne nuk do vijne me


Më Shumë Këngë Nga Anarchy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet