Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anatema - Nuk Do Jem Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Do Jem Ai".
3. Video është e këngës "Nuk Do Jem Ai", por nuk këndohet nga Anatema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Anatema - Nuk Do Jem Ai Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

04/03/2008

2008-03-04T11:36:18+01:00Si i verber, err’siren e ndjej’,
endem rrug’ve, trishtimin ta gjej’,
koha ende, plag’ me shkakton’,
dua t’largohem pergjithmon’,
mbrenda mureve i mbyllur qendroj’,
vetem vdekja mu’ me shpeton.

E di se me nuk do jem,
kujtimet e mia do te shuhen,
por per sa kohe do jetoj’,
korbi i zi kengen do ta kendoj’.

E ndjej’ lodhjen, friken e ndjej’,
at’ qe dua, s’mund ta gjej’,
end’rrat tani morren fund,
ende friken s’mund ta mund,
err’sira qenjen mbulon,
kur nga syt’ gjaku t’loton.


Komente mbi këtë këngë