Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anda School Raptology - Intro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Saggi:

Tash ka ardh radha jon..ma ONDRRAT MU KAN SHKEL
arti me llika do tipa i qon n`HUMNER..
Tash e she QA JETOVA..sa sfida kalova n`jet..
Tash e sheh qa do me thon i VDEKURI QE NUK KA VDEK.
Hala na rrim N`FUQIN ZERo..e ESTRADA sjep respekt..
teton keni ELEMENTE..po jo njo perfekt...
Mane n`men mos i harroni..kta qe shkrujn vet histori..
SaggiColosNigaNapoDeep PsychoLLuksGog..Yeah..

Ky tekst u dërgua nga Aid.c@live.comPublikimi: 10/12/2009


Më Shumë Këngë Nga Anda School Raptology:


Komente 0


Anda School Raptology - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Anda School Raptology.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.