Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Sot Ne Xhiro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5

Sot ne xhiro un Monden e takova
E kapa per dore dhe i propozova
Ik more rrugaç, ik mor vagabond
Se s'me le mamaja te rri naten vone

(2 here)
Hej, vagabond une sjam
As rrugac jo jo jo
O ndaj, o ndaj te dashuroj

(2 here)
Te bleva nje varse te kuqe
Te kuqe te kuqe porsi gjaku
E bleva per ty un moj Monda
Se zemren ti ma dogje flaeNuk kemi video për këtë këngë.


Andi Shkoza
Publikimi: 05/07/2008


Andi Shkoza - Sot Ne Xhiro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Ne Xhiro".
3. Video është e këngës "Sot Ne Xhiro", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0