Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Jetime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

(Çdo strofë dy herë)

Se nje nate une me kitare,
kur u nisa te kendoj
per ata dy syte e zi
qe aq shume i dashuroj.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.

Nje dite ne rruge une po kalonja
shoqen e saj moj un takova,
ajo me tha,
jetimja iku dhe te la.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.

Ah kta dy sy, jo kurre une si harroj
nuk e di se nga kane ikur,
jo nuk di nga ti kerkoj.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.


Ky tekst u dërgua nga ridi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Andi Shkoza
Publikimi: 08/03/2013


Andi Shkoza - Jetime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetime".
3. Video është e këngës "Jetime", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0