Më mbaj mend (për 1 muaj)


Andi Shkoza - A Te Kujtohet Ajo Nate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Te Kujtohet Ajo Nate".
3. Video është e këngës "A Te Kujtohet Ajo Nate", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andi Shkoza - A Te Kujtohet Ajo Nate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Akoma Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T07:21:25+00:00Hena e plote ne qiell sa po kish dal
dhe une i vetem po rrija ne ballkon x2

Me fishkellim mo marrnje melodi un sot per ty , jo ti s`po del , jo ti s`po del , jo ti s`po del x2

A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk , ate kujtohet ti me premtove te emblen dashuri x2

Po ti nuk deshe se prindrit te donin me feju ne syte e tu dy pika lot kishin
dy pika lot kishin piku x2

A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk takat e kepuceve trokisnin mbi asfalt
A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk takat e kepuceve trokisnin cike cak

Tani qe pres ato mos i degjoj por jo jo jo , jo si harroj , jo si harroj un si harroj

jo si harroj jo si harroj un si harroj


Ky tekst u dërgua nga Klevis Doci
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet