Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Shkolla Ka Mbaruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

O ja dhe shkolla ka mbaruar ,ua no na
Moj e dashura ime, ua no na
Bashke me shoqet bisedonin ua no na
Si kaluat ne provime (2x)

O Marçel Marçel Marçela ,ua no na
ti ke floket kacurrela ua no na
ndaj me thoje se te dua ,ua no na
ti marsela je per mua (2x)

Kacurrelat te mbulonin ,ua no na
ballin tend dhe syt e zinj ua no na
sa do doja prap ti kisha ua no na
ti perkedhel me nostalgji

O Marçel Marçel Marçela ,ua no na
ti ke floket kacurrela ua no na
ndaj me thoje se te dua ,ua no na
ti marsela je per mua (2x)

edhe sa her ty do te kujtoj
un kengen tende Marçela
me gjithe shpirt do ta kendoj (2x)

O Marçel Marçel Marçela ,ua no na
ti ke floket kacurrela ua no na
ndaj me thoje se te dua ,ua no na
ti marsela je per mua (2x)

Ky tekst u dërgua nga Alban MarkuPublikimi: 01/12/2003


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0


Andi Shkoza - Shkolla Ka Mbaruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkolla Ka Mbaruar".
3. Video është e këngës "Shkolla Ka Mbaruar", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.