Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Varrezat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Kaloj neper varreza,fenerin mbaj ne duar,shikoj varrin e saj dikush e ka trazuar
kaloj neper varreza,fenerin mbaj ne duar,shikoj varrin e saj dikush e ka trazuar

ref(2 here)

O djaj,o djaj ju pse se lini te qete ju vdekjen ja sollet asaj ma moret nga kjo jete
o jo jo, s'ju lejoj s'ju lejoj qe varrin ju tja ngacmoni
me zjarr,me zjarr do t'ju djeg dhe nga shpirti saj do tju heq

(2 here)
Ishte dite e shtune,ethet se çe zune,o syt çi perendoj,o zemre saj pushoje

ref(2 here)

(2 here)
Kaloj neper varreza,me bar jeshil mbuluar,ketu ne dhe te zi prehet nje bukuri

ref(2 here)

Ky tekst u dërgua nga Tironcja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 12/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0


Andi Shkoza - Varrezat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Varrezat".
3. Video është e këngës "Varrezat", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.