Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Stafuka & Enis Keta - Paralel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(Andi Stafuka)
Më thuaj sa më doje ti, e heshtur dhe pa fjalë
Kërkon diçka por nuk e di, dashurinë ty me ta fal
Atë natë më thoje përsëri, flisje ndryshe s'ishe ti
Të kërkon prap ky shpirti im, çfarë kërkoj nuk e di

Ref X2 (Andi Stafuka)
Duke t'kërkuar ty unë mbeta vetëm
Me shpresë të gjeja ty po humba veten
Më fale ti një përqafim
Ti jepje dritë ti shpirtit tim

(Enis Keta)
Alkool, i dehur, sot po pi
Bëhem bashkë unë me vetmi
Kudo që shkoj, kudo që rri (2X)
Se ende po e pys veten unë,
A të mungoj ma thuaj ti
Zemrën tënde unë po ta kërkoj
Që t'mos ta thyej përsëri

Ref X2 (Andi Stafuka)
Duke t'kërkuar ty unë mbeta vetëm
Me shpresë të gjeja ty po humba veten
Më fale ti një përqafim
Ti jepje dritë ti shpirtit tim

(Enis Keta)
Mbaroi çdo gjë, e bukur ashtu si ti, kujtimi jot, heshtja ime, për të mos të thënë kurrë një lamtumirë.
Andi Stafuka & Enis Keta
Publikimi: 25/01/2020
Muzika: Enis Keta & Andi Stafuka
Teksti: Enis Keta & Andi Stafuka
Video Produksioni: ND Film Pro


Andi Stafuka & Enis Keta - Paralel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paralel".
3. Video është e këngës "Paralel", por nuk këndohet nga Andi Stafuka & Enis Keta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Stafuka:


Komente 0