Official Video

Anesa Jakupi - Famous Girl  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/06/2017

2017-06-24T14:03:57

Pjesëmarrëse në

Diamond Fest 2017Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Famous Girl" kënduar nga Anesa Jakupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anesa Jakupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anesa Jakupi: