Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Çuedari - S'te Ndiej Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Shih s’eshte i keq
Kur mund te ece
Me koken larte
Ndersa jam duke qare

Gjithmone njesoj
Ti nuk flet shume
Ti ishe me endrren
Qe ndertova une

Ne te mbete dhe ti
S’me kerkon kur iki
Jo s’me le kur vi
Rruget me nuk do shkojne
Zemra do me ngele nje dimer ne shpirt

REF 2x
Cmendur jeten prape
Ti gjithmone kudo femije
Me shih mos qaj
Un jam ata, por prap jam ti
Me friken time
S’do luaj me dhe ti e di
Ne castet sublime
Jam ata, jam ti!

S’me le te flas
Kur ti me puth
Pastaj humbas
Bej sikur harroj

Me cjerr ideja
Me grric deri ti
Kohe pa ngjyra
Jo nuk te ndjej dot

Gabon, nuk di ku shkon
Sme kerkon kur iki
Jo sme le kur vi
Rruget me nuk do shkojne
Zemra do me ngele nje dimer ne shpirt

REF
Cmendur jeten prape
Ti gjithmone kudo femije
Me shih mos qaj
Un jam ata por prap jam ti
Me friken time
S’do luaj me dhe ti e di
Ne castet sublime
Jam ata, jam ti!

Ti s’dole dot nga endrat e mia
Ne shpirt te zgjon vec deshira

Cmendem jeten prape
Ti gjithmone kudo femije
Me shih mos qaj
Me friken time
Sdo luaj me dhe ti e di
Ne castet sublime
Jam ti!


Ky tekst u dërgua nga K.motionAni Çuedari
Publikimi: 23/11/2007
Festivali: Kënga Magjike 2007
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Ani Çuedari
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Ani Çuedari - S'te Ndiej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Ndiej".
3. Video është e këngës "S'te Ndiej", por nuk këndohet nga Ani Çuedari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ani Çuedari:


Komente 0