A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ani Myzeqarja & Marjol Rrapaj - Fiksimi Im Je Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2019

2019-07-19T17:00:09

Më Shumë Nga

Marjol RrapajNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Fiksimi Im Je Ti" kënduar nga Ani Myzeqarja & Marjol Rrapaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Fiksimi Im Je Ti".
Videoklipi nga Ani Myzeqarja & Marjol Rrapaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019