Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anida Qarri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Anida Qarri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 3 Shtator 2016, Anida Qarri publikon videoklipin "Po Ti Nuk E Dije". Më datë 13 Shtator 2016, Anida Qarri & Nertila publikojnë videoklipin "O Moj Nene E Mira Nene". Më datë 5 Prill 2017, Anida Qarri publikon videoklipin "Beqaria Del Ne Valle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Luiza Mara

Lida Lazaj

Anula

Blerina Todi (Bela)

Reolanda Bora

Meri Gici

Valentina Myzeqare

Ueda Hysa

Qendrime Muçoimaj

Arjeta Ajredini


Tags: Anida Qarri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet