A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Anila Guxho - Ditëlindja E Madhe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/03/1986

1986-03-29T21:00:00

Muzika:

Naim Gjoshi

Teksti:

Gjokë Beci

Pjesëmarrëse në

Kur Vjen Pranvera 1986Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ditëlindja E Madhe" kënduar nga Anila Guxho.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ditëlindja E Madhe".


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019