A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Anila Guxho - Dritat E Pallatit Të Ri


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/03/1986

1986-03-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kur Vjen Pranvera 1986



Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dritat E Pallatit Të Ri" kënduar nga Anila Guxho.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dritat E Pallatit Të Ri".


Dërgo Tekstin







Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019