Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Lilaj - Jam Me Ty (Feat. Ges)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Jam e jotja, jam me ty!
Dhe prandaj ndihem me fat.
Sikur shpirt te kam, vec e jotja jam.
Ti je per mua diamant,

Asnje gje ne bote jo nuk ka kuptim.
Ti je ilaci i shpirtit tim.
Ndjenja eshte e frote, vec per ty jeton.
Jeten time ma ploteson.

Ref.2.x
Jam me ty, rri me ty!
Une me ty krejt boten kam.
Sa te du, shume te du.
E limtur jam!

Zemer te du, vetem ty te du.
Edhe jeten t'kisha dhane.
Por ne jemi bashke
Bashke do t'jemi gjithmon.
Keshtu zoti e ka thane.

Asnje gje ne bote jo nuk ka kuptim.
Ti je ilaci i shpirtit tim.
Ndjenja eshte e frote, vec per ty jeton.
Jeten time ma ploteson.

Ref.4.x


Ky tekst u dërgua nga  EliosshuliAnila Lilaj
Publikimi: 09/08/2014
Muzika: Marenglen Boja
Teksti: 52oni
Orkestrimi: Marenglen Boja
Video Produksioni: MAX Production


Anila Lilaj - Jam Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Me Ty".
3. Video është e këngës "Jam Me Ty", por nuk këndohet nga Anila Lilaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Lilaj:


Komente 0