A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Anila Mimani - Per Nje Gabim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Teksti:

Armand Trebicka

Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Vajza E Mamit"


Zemer ti sikur ta dije
se te desha shume....
Asnjehere nuk do me lije'
Neteve pa gjume....
Se papritur vjen nje dite, ndodh keshtu ne jete,
I humbasim dashurite zemra-zemren vret....

Ref:
Eja zemra ime mos vono,
Qe te me thuash se me do
Do te te press, do te te press...
Sa te te puth e le te vdes!

Eja te me thuash vec nje fjale,
E qe te gjitha do ti fal!
Se nuk ia vlen per nje gabim,
Qe ta humbasim dashurine.

Me pelqejne fjalet e tua ,
Por s'iu kam besim.
Trembem te te them te dua,
Se mos bej ganim
Trembem se ne krahet e tuaja,
Nje loder do jem ...
Nisem te te them te dua,
Por prap nuk ta them.

Ref:
Eja zemra ime ..................

Eja te me thuash ..............


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019