Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nena Ime

Nena ime
ti me jep shpresat e gezimet
pa ty shpirti im do ishte i lenduar
dhe jeta ime do ishte shkatruar

- poezi nga Anisa Frasheri


- Poezia u dërgua nga Anisa Frasheri -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  8

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet