Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shiu

Re o re
cfare ke qe qan
nuk dal dot te luajm bashke
lotet e tua do te me lagin
nuk dal dot aty jashte
kur lotet e tua do te pushojne
dhe Token dielli do te ndricoje
une me shoqet do te lodrojme
dhe loja jone gezim do te sjelli

- poezi nga Anisa Frasheri


- Poezia u dërgua nga Anisa Frasheri -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet