Anisa Frasheri Poezi
Anisa Frasheri

Shiu

Re o re
cfare ke qe qan
nuk dal dot te luajm bashke
lotet e tua do te me lagin
nuk dal dot aty jashte
kur lotet e tua do te pushojne
dhe Token dielli do te ndricoje
une me shoqet do te lodrojme
dhe loja jone gezim do te sjelli

- Poezi nga Anisa Frasheri


- U dërgua nga Anisa Frasheri -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0